Pro každého něco

Každý si snad najde to své.........

kamínky

Myspace LayoutsGet your layout at Myspace

Chtěla bych tančit jen

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Koně mám ráda

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Oheň-mé znamení

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Kape vám taky na karbid?

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Po ránu v zrcadle

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Pomoooc ptačí chřipka v patách..

      

Kuku, jsem tu

Bylinkářská poradna

 

image hosting file

 

Doma mi říkali ,, bába bylinkářka". Do každého jsem měla snahu nalít nějaký čajík. Hodně jsem četla rady pátera Ferdy, sbírala rozoumky od jeho sousedů. Mám dost knížek na to, abych měla soukromou bylinkářskou poradnu a již i dost životních zkušeností.

Nevím, jestli se mi povede sehnat obrázky bylinek,jaké jsou dostupné pro každého. Budu se snažit, aby každý našel nějakou radu pro sebe............i bez toho zobrazení pochopil, kterou bylinku mám na mysli.

 

 

Myspace Layouts
Myspace Graphics
Příroda kouzelnice

 

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Plísně milují cukry

Nadměrná konzumace bílého pečiva a cukru bývá spouštědlem různých vážných onemocnění. Cukrovka, deprese, kvasinkové výtoky atd. Bílý cukr zatěžuje organismus , ochuzuje jej o vitamíny, energii, kterou sice chvilkově dodá ale tělo musí vynaložit více síly na jeho zpracování v zažívání. Snižuje schopnost těla čelit infekcím a podporuje růst plísní.

 Kandida, plísňová kvasinka žije v pochvě a tlustém střevě. Při jejím přemnožení se dostaví nepříjemné světění, pocit vlhkosti, vyrážka v záhybech kůže a pocity nevolnosti. Objeví se různé pupínky v obličeji, vlasy jsou plné lupů....Příznaky provází i nadýmání, únava, nechutenství a někdy průjem nebo zácpa.

Při léčbě je nutné vyřadit z jídelníčku, bílé pečivo, sladkosti, cukr, ovoce, alkohol, sýry a mléčné výrobky. K opětovnému nastolení rovnováhy je třeba pít bylinkové čistící čaje, dobrý je lapacho, nebo kopřivový, z dubové kůry apod. Pomohou ŽIVÉ jogurty. tablety s laktobacilem, který se běžně nachází ve střevech a kontroluje množství kandidi v těle. Je to dlouhodobá záležitiost, která třeba vznikla i jen proto, že jste byli nuceni brát antibiotika, která nejen zabijí škodlivé bakterie, ale i ty užitečné, co jsem se o nich již zmínila.Někdy ani domácí léčba nezabírá a je nutné navštívit lékaře. Těm ale nesmíte říct, že se cítíte být plesniví....měli by to poznat sami. Dobré jsou i některé přípravky od Fin klubu, nebo od firmy Klas, které mají poměrně dobrou účinnost na tento problém. Takže s cukrem opatrně.....

Žádné komentáře
 
JSEM MOC RÁDA, ŽE JSTE SE PŘIŠLI PODÍVAT, PŘIJĎTE ZAS,BUDU SE TĚŠIT.........