Pro každého něco

Každý si snad najde to své.........

kamínky

Myspace LayoutsGet your layout at Myspace

Chtěla bych tančit jen

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Koně mám ráda

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Oheň-mé znamení

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Kape vám taky na karbid?

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Po ránu v zrcadle

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Pomoooc ptačí chřipka v patách..

      

Kuku, jsem tu

Naše chybičky

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics Deset chyb na které v lásce doplácíme

1.Vzdát se sebe samé.

 Je totiž velmi nebezpečné se vzdát něčeho co partnera na vás zaujalo, jen proto, že by jste měli na sebe méně času. Nepřenechávejte mu roli vůdce, roli učitele, karatele a nenechte si nařizovat co ano a co ne! Pěstujte si i nadále svůj okruh známých, samozřejmě ve vší počestnosti, vyjděte si občas bez něho ven. Jen když budete sama se sebou spokojena, uvidí to i partner a také máte šanci v případě rozchodu nezůstat úplně sama.

2.Vzít si prvního co potkáte

Správně by jste měla počkat na muže, který si vás zaslouží. Těžko se to pozná, ale snažit se poznávat a nevdát se po týdnu známosti je logické a proto trochu déle zkoumejte a přemýšlejte o každém.

3.Slepá oddanost svému muži

Mnoho žen lpí na svém partnerovi i když ten si to nezaslouží. Dělají co mu na očích vidí a ten toho zneužívá a své ženy si neváží. Jak poznat pravého? Představte si, že jste nemocná, upocená a je vám hrozně zle. Budete chtít aby se o vás postaral a nebo naopak, postaráte se o takového vy? Svěříte mu své dítě.......??

4.Zaměňování lásky, zamilovanosti a vášně

Nejedna z nás se oddá intimnímu styku jen proto, že nechce být sama, že touží po uznání. V tom je přímo naprogramovaný pocit bezcennosti. Milujte se jen s tím, který si to zaslouží a ke kterému máte důvěru. Proč dávat sama sebe každému.

5.Manželství na zkoušku

Naprostý nesmysl, škoda nervů a času. Vědecká studie prý prokázala, že manželství, která takto vznikla, se po 10 letech rozcházejí častěji, než uzavíraná s přímým úmyslem. Plánovat svatba, děti a společný život se má, až když v tom máte oba stoprocentně jasno.

6.Příliš mnoho očekávání

Mnohé ženy od manželství očekávají pocit úplného naplnění a vzájemné oddanosti. To není dobře, život v manželství je o diskusi. Budujte si vlastní osobnost a nenechte se od nikoho omezovat nebo vodit za ručičku. Nečekejte, že vám všechno dodá vztah, starejte se i vy.

7.Dítě jako východisko

Nikdy vám dítě nespraví narušený, rozpadávající se vztah. Není to pravda a vy se tak připoutáváte k muži se kterým by bylo dobré se rozejít. Dítě pak trpí s vámi a manželství stejně nezachráníte.

8.Bezradnost, nářek, výčitky

Pozor na to, muži mají tendenci vidět výčitku i tam, kde zdaleka není. Nezaplavujte muže tímto chováním. Pokud si nevíte rady, řekněte mu to jasně a na rovinu, neboť jinak si bude myslet, že jste s ním nespokojená a ztratíte ho. Budujte si sebedůvěru a hledejte si vlastní řešení problémů na které stačíte.

9.Lpění na násilníkovi

Velmi až i životu nebezpečná chyba. Nikdy se nezmění a jakmile jednou na vás vztáhl ruku, není chyba ve vás, ale v něm a okamžitě odejděte. Zvlášť pokud máte děti. V žádném případě nedopusťte, aby někdo vás a vaše dítě duševně nebo tělesně zraňoval.

10.Falešná dobrá vůle

Míní se tím porozumění pro partnerovo pití, nebo jinou závislost. Vy jej nikdy nevyléčíte, to je věc odvykacích kůr a na to je žena krátká. Každá si myslí, že z lásky k ní se změní. Ano, ale jen do té doby, než vás má jistou. Žít s ním je neúnosné a nemá cenu s ním jít do manželství. Když se sám rozhodne léčit, zkuste to, ale jen když vytrvá.

Nejsou to mé rady, ale myslím, že dost sedí. Jsou z jednoho časopisu a bylo mi líto, aby jste si je nepřečetli.............

myspace layouts, myspace codes, glitter graphicsJak si udržet lásku

Každý člověk, který miluje touží po tom, aby jeho láska trvala co nejdéle. Odborníci říkají, že nejlepším způsobem, jak si natrvalo udržet partnerův citový vztah, je nebát se zoufale a hystericky o něj.

Zárukou věčné a trvalé lásky rozhodně není svatba. Nadšení z toho, že se náš život spojil se životem milované bytosti , je postupně vystaveno zkoušce všedních dní. Všechno se mění a vyvíjí a láska není vyjímkou. Nelza si ji pojistit, je ale velice možné ji ztratit. Měli bychom se tedy chovat tak, abychom lásku stále vzbuzovali a ne tak, abychom o ní museli prosit, nebo ji snad vymáhali násilím.

1)  Nechtějte svého partnera měnit. Beztak se vám to nepovede. Na to jaké jsou jeho vlastnosti jste měli myslet před svatbou. Něco jiného je ale stálé hledání vhodných kompromisů pro oba partnery.

2)  Měli by jste se přiměřeně starat o svůj zevnějšek, aby jste u toho druhého stále vzbouzeli touhu. Pokud není vážný důvod, neměli by jste odmítat milování. Praxe ukazuje, že sex někdy potlačí i vážnější hádky. Usmiřování v posteli je starý lék na neshody.

3)  Nikdy byste neměli ztrácet sebedůvěru a sebeúctu. Pokud o sobě pochybujete, neřešte to tím, že se budete chovat příliš podřízeně nebo naopak příliš agresivně vůči svému partnerovi a vynucovat si tak od něho nějaké jistoty.

4)  Zachovávejte si nutný psychologický odstup. Vždy respektujte hranice osobní svobody partnera a trvejte současně na zachování hranic té své.

5)  Svého partnera nekontrolujte a nežádejte od něho důkazy lásky. Dali byste tak najevo svoji závislost a nevhodným chováním snižovali cenu svého citu.

6)  Nerozebírejte příliš svého partnera, nesnažte se zkoumat každou myšlenku, pohled nebo gesto. Většinou ani on sám neví, co znamenají.

7)  Nesrovnávejte se příliš s ostatními. Nepodceňujte se, každý člověk je jedinečný a nikdo nemůže být jako on. Každý má svoji cenu. Hledejte tu svoji a nesnažte se podobat nějakým vzorům.

8)  Nezaobírejte se ve vztahu zbytečnostmi. Odlišujte podstatné od nepodstatného. Nehádejte se kvůli maličkostem a nespojujte s nimi trvání svého citu.

9)  Nepřetvařujte se a nesnažte se být dokonalí. Ideály jsou od toho, abychom se jim přibližovali, ve skutečnosti opravdu nic dokonalého neexistuje. A pokud ano, není to pravé, ale umělé.

10)  Buďte sebevědomí a dávejte to najevo. Je to základní kámen přitažlivosti. A opravdu se nebojte o svou lásku, příliš to z vás vyzařuje a pak odrazuje.

Hodně, hodně lásky.............

 
JSEM MOC RÁDA, ŽE JSTE SE PŘIŠLI PODÍVAT, PŘIJĎTE ZAS,BUDU SE TĚŠIT.........