Pro každého něco

Každý si snad najde to své.........

kamínky

Myspace LayoutsGet your layout at Myspace

Chtěla bych tančit jen

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Koně mám ráda

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Oheň-mé znamení

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Kape vám taky na karbid?

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Po ránu v zrcadle

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics

Pomoooc ptačí chřipka v patách..

      

Kuku, jsem tu

Receptář

Dobré ňamky

Customize your blog

Pro mlsné jazýčky.

 

Znáte ten pocit.........mám na něco chuť, něco bych si dala ale nevím co..........Prostě vás honí mlsná. Tak si něco spolu upleskáme a to tak, aby to bylo dobré, rychlé, nenáročné........      a té mlsné to stačilo!

 

 

 

 

Dezertík

Vezmeme 3 tvrdší hrušky, 3 broskve, hrst rozinek, sekané ořechy a mandle, lžička skořice, 2 lžičky vanilky a hustý broskvový nebo hruškový jogurt. Ovoce nakrájíme na plátky a v zapékací misce posypeme přísadami. Zapečeme v troubě a polijeme jogurtem. Necáme trochu vsáknout a stříkneme na každou porci šlehačku.

 

Babči salát

Hodí se, když seženete zlevněné banány. Podle počtu strávníků, velikosti jejich chutí a možnosti skladování v lednici se odvíjí i množství. Dle nás doma je to 5 kg banánů krájených na kostičky, 5 větších pomerančů, 2 velké rozdrobené grapy....ten pomeranč taky pokrájený. Nastrouhat na hrubém struhadle 1 kg jablek i se slupkou a zastříkneme šťávou z jednoho citronu. Přidáme cukr dle sladkosti ovoce, promícháme a necháme uležet. Na misce zdobíme kopcem šlehačky.

 

Havajský toustík

Na jeden plátek toustu potřebujeme 1 plátek šunky, 1 kolečko ananasu, 1 plátek sýra a máslo. Toast opečeme po jedné straně. Na druhou pak namažeme máslo a poskládáme šunku, ananas a sýr. Zapečeme v troubě jen 5 minut.

 

Fofr omeleta

2 vejce, 2 lžíce polohrubé mouky, sůl, sýr a šunka. Vejce hodně rozšleháme s moukou a solí. Nalijeme na rozpálenou pánev s trochou oleje, poklademe plátkem šunky, salámu, sýra apod. Pečeme velmi pomalu.

Poslední komentáře
12.10.2016 16:22:46: www.dedra-katalogy.cz Dedra www.betterware-katalog.cz Betterware www.dedra-katalogy.cz Dedra ofic...
 
JSEM MOC RÁDA, ŽE JSTE SE PŘIŠLI PODÍVAT, PŘIJĎTE ZAS,BUDU SE TĚŠIT.........